WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Informacje

Nowe produkty

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE Jest 46 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 46 elementów
 • 21,00 zł

  Pozycja przeznaczona dla dzieci z trudnościami w nauce pisania. Wyrabia nawyk prawidłowej postawy podczas pisania, doskonali technikę pisania i usprawnia koordynację wzrokowo-ruchową.

  21,00 zł
 • 29,50 zł

  Pozycja składa się z dwóch części: niewielkiego przewodnika metodycznego i 80 kart (formatu A4) z rysunkami przygotowującymi dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym do pisania.

  29,50 zł
 • 13,70 zł

  Zoo to siódma książka z cyklu Skrzatoland. Treści książeczki nawiązują do wiersza Skrzatoland, zamieszczonego na początku. Poszerzają one wiedzę dziecka o otaczającej go rzeczywistości, jednocześnie odwołują się do jego doświadczeń, skojarzeń i wyobraźni.

  13,70 zł
 • 13,70 zł

  Szkoła Karola to piąta książka z cyklu Skrzatoland. Treści książeczki nawiązują do wiersza Skrzatoland, zamieszczonego na początku. Poszerzają one wiedzę dziecka o otaczającej go rzeczywistości, jednocześnie odwołują się do jego doświadczeń, skojarzeń i wyobraźni.

  13,70 zł
 • 17,00 zł

  Celem książeczki jest przybliżenie dzieciom zagadnienia emocji i stanów emocjonalnych w atrakcyjnej, interaktywnej formie. Polega ona na czytaniu dziecku rymowanek i jednoczesnym aktywnym oglądaniu oraz interpretowaniu przez malucha związanych z nimi ilustracji.   

  17,00 zł
 • 21,00 zł

  Ćwiczenia zaprezentowane w tej książce przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Służą przede wszystkim do doskonalenia koncentracji uwagi. 

  21,00 zł
 • 37,50 zł

  W tej publikacji znajduje się 20 zagadek. Każda składa się ze ścieżki dźwiękowej oraz karty ze zdjęciami. Jedna zagadka to 3 dźwięki.

  37,50 zł
 • 14,00 zł

  „Wierszyki do rysowania” to atrakcyjna propozycja dla najmłod­szych dzieci, które dopiero zaczynają naukę rysowania lub już dosko­nalą tę sztukę.

  14,00 zł
 • 18,00 zł

  Publikacja została napisana dla dzieci, które uczą się rozpoznawać litery lub utrwalać zdobytą już wiedzę. Składa się z dwóch części. 

  18,00 zł
 • 17,00 zł

  Publikacja została napisana dla dzieci, które uczą się rozpoznawać litery lub utrwalać zdobytą już wiedzę. Składa się z dwóch części. 

  17,00 zł
 • 9,00 zł

  Każda rymowanka znajdująca się w tym zbiorze i zamieszczona obok niej ilustracja stanowią całość i mają na celu wzbogacenie słownictwa dziecka. Krótkie, nienużące dziecka utwory zostały celowo tak napisane, żeby znalazło się w nich jak najwięcej sformułowań i określeń, których znaczenie trudne jest do wyjaśnienia za pomocą słowa. 

  9,00 zł
 • 14,00 zł

  Zegar i kalendarz to gra dla najmłodszych, dzięki której można sprawdzić znajomość zagadnień związanych z porami roku, miesiącami, dniami tygodnia i godzinami.

  14,00 zł
 • 14,00 zł

  W książeczce znajdują się krótkie rymowanki zawierające podpowiedzi, jak w uproszczony sposób kreślić cyfry, wielkie i małe litery oraz podstawowe znaki interpunkcyjne.

  14,00 zł
 • 33,60 zł

  Publikacja zawiera 20 piosenek, głównie kołysanek, do których opracowano zabawy w formie dziecięcych masażyków. Masażyki te są doskonałą okazją dla rodziców, aby za pomocą dotyku i kontaktu fizycznego nawiązać z dzieckiem kontakt lub pogłębić łączące z nim więzi. Mogą być też po prostu ciekawym sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu. Dziecko poprzez...

  33,60 zł
 • 15,00 zł

  Poprawne graficznie pisanie zależy w dużej mierze od sprawności ręki.Dziecko, aby nabyć tę umiejętność , potrzebuje wielu ćwiczeń których wykonywanie pozwoli opanować właściwe kierunki kreślenia linii poziomych, pionowych, ukośnych, spiralnych i owalnych. Musi też wyćwiczyć sprawność ręki w zakresie motoryki małej, opanować właściwe napięcie mięśni ręki,...

  15,00 zł
 • 13,70 zł

  Książeczka krok po kroku pokazuje, jak stworzyć własną książkę o zwierzętach wiejskich. Zawarte w niej zabawne ilustracje zwierząt w „zaczarowanych kółeczkach” można pomalować, pokolorować, wykleić, podpisać i wyciąć. 

  13,70 zł
 • 12,50 zł

  W tej książeczce znajduje się 45 kolorowych labiryntów, dzięki którym dziecko nie tylko doskonali koncentrację uwagi, spostrzegawczość, pamięć i sprawność manualną, ale także w przyjemny sposób spędza czas.   Labirynty przygotowane są w taki sposób, aby przyciągać uwagę dziecka. Nie są to nudne i szare korytarze. W tej książce dziecko pomaga rakiecie...

  12,50 zł
 • 32,00 zł

  Publikacja Od obrazu do wyrazu zawiera zbiór ćwiczeń słuchowo-językowych, wspierających dziecko we wstępnej nauce czytania. Opracowane ćwiczenia mają formę rebusów i opierają się materiale:obrazkowym – OBRAZOREBUSYobrazkowo-literowym (sylabowym) – SYLABOREBUSYwyrazowym (wyrazy zapisane sylabami) – WYRAZOREBUSYwerbalnym – zabawa...

  32,00 zł
 • 17,00 zł

  Zeszyt Szlaki, zygzaki i inne kreślaki. Ćwiczenia grafomotoryczne usprawniające rękę piszącą został opracowany z myślą o dzieciach 5–7-letnich, a także starszych, które mają trudności z kształtnym pisaniem, oraz młodszych, przejawiających chęć podjęcia nauki pisania. Przedstawione ćwiczenia wymagają wykonywania szerokich i swobodnych ruchów ręką,...

  17,00 zł
 • 15,00 zł

  Tęga głowa przedszkolaka" to edukacyjna książeczka dla starszych przedszkolaków. Zestaw zadań i ćwiczeń został tak dobrany, żeby jak najefektywniej stymulować rozwój intelektualny dziecka, pamiętając przy tym, że podstawową formą aktywności dziecka w wieku przedszkolnym jest zabawa.

  15,00 zł
Pokazuje 1 - 20 z 46 elementów