PRZEWODNIKI TURYSTYCZNE

Informacje

Nowe produkty

PRZEWODNIKI TURYSTYCZNE Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • 41,00 zł

  Wrzesień to początek nowego roku szkolnego, a wraz z nim - początek szkolnego sezonu turystycznego. To czas, w którym nauczyciele planują wycieczki szkolne na nadchodzący rok. Specjalnie dla nich, a także dla rodziców i uczniów, Wydawnictwo TELBIT przygotowało nowatorską na rynku pozycję: Przewodnik &8222,Wycieczki z Klasą&8221,.

  41,00 zł
 • 36,80 zł

  Druga część atrakcyjnej serii p.t. "Szkolny Przewodnik Turystyczny". "Wycieczki z klasą" to unikalny przewodnik ściśle dostosowany do progamów szkół ponadgimnazjalnych.

  36,80 zł
 • 36,60 zł

  Niezwykły przewodnik po Europie śladami pisarzy i artystów. Opisy tras to fascynujace eseje, zawierające wiele wartościowych i interesujących informacji oraz odwołań do literatury bądź filmu.

  36,60 zł
 • 36,60 zł

  "Czar polskich Kresów" jest niezwykłym przewodnikiem, który przenosi nas w niedaleką przeszłość, pozwalając poczuć klimat tamtego okresu, poznać historię miejsc, wydarzeń, ludzi i dzieje zabytków.

  36,60 zł
 • 21,00 zł

  Z tym przewodnikiem będzie można odwiedzić wybrane miejsca i poznawać ich historię od średniowiecza do czasów współczesnych. Ta książka jest dla wszystkich, którzy chcą poznać dzieje Bydgoszczy, przekazać jej historie swoim dzieciom i wychowankom, pochwalić się swoim miastem przed gośćmi.

  21,00 zł
 • 27,80 zł

  Bogato ilustrowany przewodnik. Opis najważniejszych zabytków, pomników i muzeów, obiekty i miejsca mniej popularne wśród turystów, a warte zobaczenia, wykaz dyskotek, restauracji i hoteli oraz wiele informacji ułatwiających poruszanie się po mieście.

  27,80 zł
 • 32,60 zł

  Bogato ilustrowany przewodnik dla turysty, który niewiele czasu może poświęcić na zwiedzanie miasta. Zawiera opis najważniejszych zabytków, pomników, muzeów, parków, obiektów i miejsc mniej popularnych wśród turystów, a wartych zobaczenia.

  32,60 zł
 • 38,90 zł

  Przewodnik po Bydgoszczy zawiera: krótki opis dziejów miasta i jego współczesną charakterystykę 3 trasy po mieście, w których przedstawiono zabytki historyczno-architektoniczne oraz walory przyrodnicze i kulturalne miasta

  38,90 zł
 • 32,60 zł

  Bogato ilustrowany przewodnik dla tych turystów, którzy niewiele czasu mogą poświęcić na zwiedzanie miasta, opis najważniejszych zabytków, pomników, muzeów, wykaz hoteli, restauracji, kalendarz imprez, ciekawostki dotyczące ważniejszych wydarzeń, prezentujące ludzi związanych z miastem.

  32,60 zł
 • 32,60 zł

  Poznań w 3 dni, to bogato ilustrowany przewodnik dla tych turystów, którzy niewiele czasu mogą poświęcić na zwiedzanie miasta.

  32,60 zł
 • 13,00 zł

  Niezbędny dla każdego, kto chciałby odwiedzić piękne miasto Sandomierz. Autor oprowadza turystę po mieście, pokazuje wszystkie ważne zabytki, wiadomości historyczne ubarwiając licznymi anegdotami. Tekst uzupełniają liczne fotografie. W Przewodniku znajduje się baza teleadresowa, która zawiera spisy miejsc noclegowych, restauracji i kawiarni oraz inne...

  13,00 zł
 • 29,90 zł

  Pisząc o Bieszczadach wypada zacząć od stwierdzenia, że cały ten region jest pewnego rodzaju „osobliwością”, bowiem drugiego takiego, czy choćby podobnego, w naszym kraju nie ma. Za takim jego określeniem przemawiają czynniki geograficzne, przyrodnicze, historyczne i społeczne, zarówno te dawne, jak i współczesne.

  29,90 zł
 • 39,90 zł

  #Dubrovnik Miasto i mury #Istria Piękna jak wiosna #Plitwice Raj w raju

  39,90 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów