PRZEWODNIKI TURYSTYCZNE

Informacje

PRZEWODNIKI TURYSTYCZNE Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 41,00 zł

  Wrzesień to początek nowego roku szkolnego, a wraz z nim - początek szkolnego sezonu turystycznego. To czas, w którym nauczyciele planują wycieczki szkolne na nadchodzący rok. Specjalnie dla nich, a także dla rodziców i uczniów, Wydawnictwo TELBIT przygotowało nowatorską na rynku pozycję: Przewodnik &8222,Wycieczki z Klasą&8221,.

  41,00 zł
 • 36,80 zł

  Druga część atrakcyjnej serii p.t. "Szkolny Przewodnik Turystyczny". "Wycieczki z klasą" to unikalny przewodnik ściśle dostosowany do progamów szkół ponadgimnazjalnych.

  36,80 zł
 • 36,60 zł

  Niezwykły przewodnik po Europie śladami pisarzy i artystów. Opisy tras to fascynujace eseje, zawierające wiele wartościowych i interesujących informacji oraz odwołań do literatury bądź filmu.

  36,60 zł
 • 36,60 zł

  "Czar polskich Kresów" jest niezwykłym przewodnikiem, który przenosi nas w niedaleką przeszłość, pozwalając poczuć klimat tamtego okresu, poznać historię miejsc, wydarzeń, ludzi i dzieje zabytków.

  36,60 zł
 • 21,00 zł

  Z tym przewodnikiem będzie można odwiedzić wybrane miejsca i poznawać ich historię od średniowiecza do czasów współczesnych. Ta książka jest dla wszystkich, którzy chcą poznać dzieje Bydgoszczy, przekazać jej historie swoim dzieciom i wychowankom, pochwalić się swoim miastem przed gośćmi.

  21,00 zł
 • 33,50 zł

  Kazimierz Dolny z uwagi na atrakcyjne położenie, historię i unikatowy krajobraz znany jest w świecie jako "Perła nad Wisłą".

  33,50 zł
 • 27,80 zł

  Bogato ilustrowany przewodnik. Opis najważniejszych zabytków, pomników i muzeów, obiekty i miejsca mniej popularne wśród turystów, a warte zobaczenia, wykaz dyskotek, restauracji i hoteli oraz wiele informacji ułatwiających poruszanie się po mieście.

  27,80 zł
 • 32,60 zł

  Bogato ilustrowany przewodnik dla turysty, który niewiele czasu może poświęcić na zwiedzanie miasta. Zawiera opis najważniejszych zabytków, pomników, muzeów, parków, obiektów i miejsc mniej popularnych wśród turystów, a wartych zobaczenia.

  32,60 zł
 • 38,90 zł

  Przewodnik po Bydgoszczy zawiera: krótki opis dziejów miasta i jego współczesną charakterystykę 3 trasy po mieście, w których przedstawiono zabytki historyczno-architektoniczne oraz walory przyrodnicze i kulturalne miasta

  38,90 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów