PSYCHOLOGIA

Informacje

PSYCHOLOGIA Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • 70,40 zł

  "Psycholog, jeśli nie chce spełniać tylko funkcji kogoś, kto posługuje się testem - tak, jak uczeń, który nie rozumiejąc obcojęzycznego tekstu, ładnie go odczytał - musi zgłębić nie tylko podstawy teoretyczne, decydujące o naukowej sensowności testu, ale również jego założenia modelowe oraz wynikające z nich ograniczenia. (...)

  70,40 zł
 • 93,50 zł

  Długo oczekiwana, nowa, poszerzona (właściwie to już nowa jakość) wersja psychoterapii pod redakcją prof. UW Lidii Grzesiuk.

  93,50 zł
 • 83,00 zł

  Trzeci tom przedstawia informacje na temat strategii badań nad psychoterapią oraz wyniki badań nad efektywnością psychoterapii oraz szkolenia w psychoterapii realizowanego w ramach poszczególnych nurtów, szkół terapeutycznych.

  83,00 zł
 • 60,00 zł

  Napisany przez światowej sławy specjalistów podręcznik jest praktycznym przeglądem opartych na dowodach terapii dzieci i młodzieży z problemami społecznymi, emocjonalnymi i behawioralnymi. Autorzy opisują swoje osiągnięcia, rozwój poszczególnych koncepcji, ich podstawy teoretyczne i empiryczne oraz praktyczne uwarunkowania stosowania terapii.

  60,00 zł
 • 49,80 zł

  Seria autorskich podręczników akademickich do pedagogiki jest kolejnym dopełnieniem polskiej literatury przedmiotu o nowe IMPULSY i spojrzenie na przedmiot jej naukowych badań,  najbardziej palące dla praktyki problemy edukacyjne, opiekuńcze i wychowawcze  oraz klasyczne lub/i nieznane jeszcze sposoby podejścia do ich rozwiązywania.

  49,80 zł
 • 59,90 zł

  Mobbing i przemoc pojawiają się w toku całego ludzkiego życia: od wieku przedszkolnego po senioralny. Można je odnaleźć we wszystkich szczegółowo opisanych w tej książce kontekstach: domowym (rodzina, relacje intymne), instytucjonalnym (szkoła, dom dziecka, zakład karny), w cyberprzestrzeni. 

  59,90 zł
 • 33,80 zł

  Prezentowana publikacja jest zbiorem tekstów z za-kresu szeroko pojmowanej psychologii wychowania ¦ przy uwzględnieniu m.in. problematyki adolescencji oraz opieki nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną.

  33,80 zł
 • 41,00 zł

  Paul Broks korzystając ze swej długiej praktyki neuropsychologa, tka wyjątkową w swoim rodzaju mozaikę składającą się z historii przypadków, przypowieści metafizycznych i wątków autobiograficznych. Broks pisze o swym doświadczeniu lekarskim i o własnych pacjentach – pochylając się nad nimi z wrażliwością i uczciwością. Przedstawia nam Jenny, która myśli o...

  41,00 zł
 • 30,00 zł

  Książka skierowana jest do wszystkich tych osób, które są żywo zainteresowane dobrym zrozumieniem roli pedagoga i psychologa szkolnego oraz doskonaleniem ich specyficznego warsztatu pracy.  

  30,00 zł
 • 26,00 zł

  Książka wydana z okazji 100-lecia urodzin Juliana Aleksandrowicza, znanego lekarza-humanisty. Teksty zamieszczone w tomie w sposób interdyscyplinarny ukazują zdrowie człowieka, związki psychologii z medycyną, sztuką, literaturą, naukami społecznymi i filozoficznymi. Wiele miejsca poświęcono mechanizmom radzenia sobie z chorobą, wykorzystania psychologii...

  26,00 zł
 • 69,00 zł

  Nowoczesny i przekrojowy wykład o diagnozie i rehabilitacji neuropsychologicznej osób po urazie mózgu! Atutem pracy jest połączenie w jedną spójną całość najnowszych światowych trendów w myśleniu o mózgu (przede wszystkim teorii mikrogenetycznej) wraz ze specyficznymi wskazówkami, jak prowadzić diagnozę i terapię neuropsychologiczną chorego po urazie mózgu.

  69,00 zł
 • 59,90 zł

  Nowoczesny i przekrojowy wykład o diagnozie i rehabilitacji neuropsychologicznej osób po urazie mózgu! Atutem pracy jest połączenie w jedną spójną całość najnowszych światowych trendów w myśleniu o mózgu (przede wszystkim teorii mikrogenetycznej) wraz ze specyficznymi wskazówkami, jak prowadzić diagnozę i terapię neuropsychologiczną chorego po urazie mózgu.

  59,90 zł
 • 51,50 zł

  Zadaniem tego podręcznika jest dostarczenie rzetelnej i aktualnej wiedzy na temat psychologii organizacji i pracy — studentom zarządzania, psychologii i socjologii oraz praktykom organizacji i zarządzania. Wyróżnia go uwzględnienie zagadnień na ogół nie podejmowanych w podręcznikach psychologii organizacji i pracy.

  51,50 zł
 • 29,00 zł

  Emocje towarzyszą człowiekowi od zawsze. Odczuwamy je sami i okazujemy innym. Nasz świat jest światem emocjonalnych przeżyć: od uniesień i wzruszeń, które stają się przyczyną twórczych decyzji i działań, po emocje, które stają się powodem działań destrukcyjnych. 

  29,00 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów