EDUKACJA EUROPEJSKA

Informacje

Nowe produkty

EDUKACJA EUROPEJSKA Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • 52,30 zł

  Książka ukazuje problemy edukacji europejskiej w perspektywie zróżnicowania kulturowego. Wykorzystane w niej źródła pochodzą przede wszystkim z obszaru francuskojęzycznego.

  52,30 zł
 • 13,70 zł

  Publikację adresujemy do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów europeistyki, stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa, politologii. Autorzy omawiają w niej m.in.: - wzajemne relacje obywatelstwa europejskiego i narodowego - czynne i bierne prawo wyborcze - prawo petycji do instytucjieuropejskich - ochronę dyplomatyczną i prawo...

  13,70 zł
 • 6,20 zł

  Publikacja omawia stanowiska w dyskusji w trakcie prac Konwentu nad projektem "Traktatu ustanawiającego konstytucję dla Europy", dotychczasowy stan prawny Unii Europejskiej (m.in. "Traktat o Unii Europejskiej", "Traktat Nicejski"),

  6,20 zł
 • 30,00 zł

  SŁOWO WSTĘPNEDrogi Czytelniku, o integracji europejskiej i drodze Polski do Unii Europejskiej możesz przeczytać w każdej gazecie, zobaczyć i usłyszeć w Internecie, telewizji i radiu. Podręcznik niniejszy służyć ma uporządkowaniu i pogłębieniu Twojej wiedzy, zainteresowaniu pasjonującą przygodą bycia Polakiem i EuropejczykiemPrzełom wieków i tysiącleci nie...

  30,00 zł
 • 22,00 zł

  Atlas jest adresowany do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

  22,00 zł
 • 11,00 zł

  Książka jest uzupełnieniem treści zaprezentowanych w pracy Poznajemy kraje Unii Europejskiej, cz. I i II. Zawiera przede wszystkim propozycje kierowane donauczycieli realizujacych założenia edukacji europejskiej,

  11,00 zł
 • 36,60 zł

  Wspaniała, multikulturowa podróż po świecie dziecięcych gier i zabaw. Zobacz, jak bawią się dzieci zamieszkujące różne kraje.

  36,60 zł
 • 28,40 zł

  Autorski program edukacji europejskiej przeznaczony jest dla uczniów z klas II-III do realizacji na zajęciach pozalekcyjnych w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Możliwy jest również do realizacji z całym zespołem klasowym.

  28,40 zł
 • 29,40 zł

  „Baśniowe Podróże” to książka dla najmłodszych, która w zamyśle ma stać się początkiem serii. Dlatego też w podtytule zawiera uszczegółowienie – Baśniowe podróże po Europie.

  29,40 zł
 • 12,80 zł

  Nowe kraje - to dalsza część Podróży Krzysia - książki uhonorowanej nagrodą EDUKACJA XXI w kategorii książek popularyzujących problematykę związaną z integracją Polski z Unią Europejską podczas XVI Targów Książki Edukacyjnej, Warszawa 2004.

  12,80 zł
 • 27,30 zł

  Niniejsza publikacja jest pokłosiem konferencji naukowej Klubu Współczesnej Myśli Politycznej w Gdańsku pt. "Kultura polska w zintegrowanej Europie - szanse czy zagrożenia?", która odbyła się 27 czerwca 2000 roku w auli Poltechniki Gdańskiej.

  27,30 zł
 • 10,00 zł

  Prezentowany program może być wykorzystany do realizacji ścieżki edukacyjnej lub jako źródło inspiracji pedagogicznych na geografii, lekcjach wychowawczych lub wiedzy o społeczeństwie. Program przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3 gimnazjum. Realizacj programu przewidziana jest na trzy kolejne lata. Na każdy rok szkolny przewidziano 10 godzin lekcyjnych.

  10,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów