EKONOMIA

Informacje

Nowe produkty

EKONOMIA Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 41,90 zł

  Badania operacyjne w przykładach i zadaniach już na dobre utrwaliły swą obecność na polskim rynku książek akademickich. Jest to podręcznik do przedmiotu powszechnie dziś wykładanego w szkołach wyższych wszystkich profili ekonomicznych zarówno państwowych, jak i niepaństwowych.

  41,90 zł
 • 37,80 zł

  Książka umożliwia zrozumienie istoty metod statystycznych oraz ich stosowanie w praktyce. W treści zadań nawiązano do zjawisk społeczno-ekonomicznych występujących we współczesnym świecie.

  37,80 zł
 • 39,90 zł

  Oddajemy w ręce Czytelników podręcznik przedstawiający główne obszary zastosowań metod statystycznych, czyli:

  39,90 zł
 • 20,80 zł

  Statystyka - w badaniach nauczyciela i studenta stanowi kłopotliwy i zarazem trudny problem. Nie może być pominięta ani w opisach metod badań pedagogicznych, ani w praktyce badawczej każdej z osób. Jest dziedziną nauki, którą nie sposób opisać w jednej publikacji, dlatego w tej książce ograniczono się do wybranych zagadnień, stanowiących niezbędne minimum...

  20,80 zł
 • 65,00 zł

  Statystyka matematyczna jest nauką badającą zmienność występującą w zjawiskach przyrodniczych. Zdobycze jej znajdują zastosowanie w wielu dyscyplinach naukowych - również w medycynie i biologii. Autor niniejszej książki pragnie przybliżyć lekarzom i biologom bardziej zaawansowane metody analiz statystycznych.

  65,00 zł
 • 39,90 zł

  Pierwsza część dwuczęściowego zbioru zadań jest poświęcona statystyce opisowej. Zadania dotyczą analizy struktury zjawisk, analizy współzależności zjawisk oraz dynamiki zjawisk. Na początku każdego rozdziału przedstawiono rozwiązania przykładowych zadań.

  39,90 zł
 • 65,00 zł

  Książka jest nowoczesnym podręcznikiem przeznaczonym dla studentów uczelni i wydziałów ekonomicznych. Wykład podzielono na cztery części. W pierwszej przedstawiono metody statystycznego opisu rozkładu cechy oraz podstawowe zagadnienia dotyczące rozkładów zmiennych losowych i twierdzeń granicznych.

  65,00 zł
 • 79,90 zł

  Podręcznik akademicki, zawierający pełny zakres wiedzy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Omawiane problemy przedstawione są na tle makrootoczenia, z uwzględnieniem nowoczesnych koncepcji i specyfiki małych, średnich i dużych firm.

  79,90 zł
 • 89,00 zł

  Książka może spełniać rolę podręcznika do nauki statystyki dla uczniów szkół średnich, studentów oraz hobbystów pasjonujących się obliczeniami statystycznymi. Będzie przydatna także osobom zawodowo zajmującym się statystyką, którym autor ułatwia wykrywanie i unikanie typowych błędów obliczeniowych i interpretacyjnych. Zawarte w książce przykłady...

  89,00 zł
 • 48,30 zł

  We współczsnej gospodarce przy podejmowaniundecyzji coraz częściej wykorzystywane są metody statystyczno-matematyczne. Modelowanie i posługiwanie się odpowiednimi algorytmami umożliwia rozwiązanie wielu problemów z dziedziny zarządzania.

  48,30 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów