FIZYKA

Informacje

FIZYKA Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 48,30 zł

  Kompendium przeznaczone dla uczniów przygotowujących się do egzaminu wstępnego na wyższe uczelnie. Obejmuje zakres szkoły średniej, ze zwróceniem szczególnej uwagi na fragmenty przydatne na studia medyczne.

  48,30 zł
 • 8,40 zł

  Książka stanowi pierwszą część powtórki z fizyki dla uczniów szkół średnich. Zakres materiału tej części odpowiada programowi pierwszej klasy.

  8,40 zł
 • 34,00 zł

  Nowe dwutomowe wydanie! Fizyka Wybór Testów, zestaw pytań zamkniętych i otwartych dla licealistów i kandydatów na studia na kierunkach przyrodniczych i akademiach medycznych. 

  34,00 zł
 • 39,90 zł

  SCIENCE. It works, bitches! – koszulki z tym hasłem zrobiły furorę wśród miłośników fizyki i astronomii po odkryciu promieniowania tła przez Penziasa i Wilsona. I właśnie o tym, jak nauka działa, opowiada profesor Przystawa, świetny i doświadczony wykładowca, który doskonale czuje smak fizyki i rytm odkrycia naukowego.

  39,90 zł
 • 16,40 zł

  Książka przeznaczona jest dla bardzo szerokiego kręgu Czytelników Przede wszystkim dedykujemy ją uczniom oraz studentom o zainteresowaniach medycznych i przyrodniczych. Zaletami tej książki są: aktualność poruszanych problemów oraz przedstawienie ich w postaci materiału uzupełniającego wiedzę szkolną z chemii i z fizyki, co umożliwia pełniejsze...

  16,40 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów