PLASTYKA / MUZYKA

Informacje

PLASTYKA / MUZYKA Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 45,00 zł

  Najnowszy podręczni do historii muzyki. W pełni zgodny z podstawą programową, przygotowujący do egzaminu końcowego z historii muzyki i do nowej matury.

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Druga część podręcznika zawiera materiał opisujący muzykę w dobie baroku, klasycyzmu i romantyzmu a w szczególności: - rozkwit muzyki instrumentalnej w XVIII wieku i fenomen Jana Sebastiana Bacha, - wprowadzenie do klasycyzmu i omówienie twórczości Haydna, Mozarta, Beethovena - omówienie epoki romantyzmu począwszy od Schuberta i Mendelssohna poprzez...

  45,00 zł
 • 42,00 zł

  Książka przedstawia poglądy na muzykę i panoramę warunków, w jakich przyszło działać jej twórcom w XX wieku. Naświetla sytuacje, w których padały hasła całkowitego zerwania z przeszłością – i podporządkowania sztuki propagandzie.

  42,00 zł
 • 45,00 zł

  Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół muzycznych II stopnia i liceów muzycznych. Atrakcyjne walory narracyjne podręcznika podkreśla bogata ikonografia, liczne przykłady nutowe i mapy oraz ciekawy i oryginalny zestaw pomysłów dydaktycznych, służących sprawdzaniu stopnia opanowania materiału i rozwijaniu zainteresowań uczniów.

  45,00 zł
 • 26,40 zł

  ABC - Historia muzyki jest kolejną pozycją książkową z cyklu Biblioteczka Ucznia wydawanych przez Wydawnictwo Muzyczne CONTRA.

  26,40 zł
 • 27,00 zł

  Książka zatytułowana 100 słynnych kompozytorów przedstawia stu najwybitniejszych twórców wszystkich epok. Wybór dokonany został na podstawie ich znaczenia w historii muzyki oraz wpływu, jaki mieli na dalszy jej rozwój.

  27,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów