MATEMATYKA

Informacje

Nowe produkty

MATEMATYKA Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 14,20 zł

  Metoda biograficzna to jedna z metod aktywizujących uczniów polegająca na zbieraniu informacji i prezentowaniu swoich spostrzeżeń. Szczególnie polecana jest w sytuacji, gdy chcemy „odformalizować” matematykę przez badanie biografii ludzi tworzących i rozwijających naukę. Metoda jest użyteczna na każdym poziomie nauczania, a ze względu na opis metody i...

  14,20 zł
 • 19,50 zł

  Zbiór ten zawiera zadania z konkursów matematycznych dla uczniów szkół podstawowych organizowanych w województwie kujawsko pomorskim w latach od 2000-2015. 

  19,50 zł
 • 14,50 zł

  W prezentowanej miniaturze kontynuujemy opis metod rozumowania matematycznego związanych z naturalnym logicznym myśleniem, co często nazywane jest zdrowym rozsądkiem. Mamy nadzieję, że problemy związane z zasadą Dirichleta, mimo, że formalnie nie jest to tematyka szkoły podstawowej, będą dobrym wprowadzeniem do zadań związanych z logicznym myśleniem.

  14,50 zł
 • 15,00 zł

  Wędrówki matematyczne to testy przygotowujące do nowej formuły sprawdzianu obowiązującego od 2015 r. Testy przeznaczone są dla uczniów klas V i VI szkół podstawowych, mają motyw przewodni, który związany jest z życiem codziennym ucznia, inspirują ucznia do samodzielnej pracy, uczą ich wykorzystywania wiedzy matematycznej w rozwiązywaniu problemów.

  15,00 zł
 • 13,90 zł

   Miniatury matematyczne 41W tej książeczce omawiamy trzy zagadnienia. Pierwsze z nich dotyczy rozstrzygania tego, czy dany kwadrat można podzielić na zadaną z góry liczbę kwadratów. 

  13,90 zł
 • 18,90 zł

  Matematyka na szóstkę dla klasy 6 dla uczniów zainteresowanych matematyką. W zbiorze znajduje się około 400 zadań.

  18,90 zł
 • 38,00 zł

  Książka ta jest kontynuacją wydanego wcześniej zbioru zadań Na olimpijskim szlaku. 

  38,00 zł
 • 45,00 zł

  Książka, którą trzymacie w ręku to Odlotowa matematyka. Składa się ona z dwóch części. Pierwsza część to zbiór zadań skierowany głównie do uczniów szkół podstawowych. Ale nie tylko do nich. Zawarte w nim ciekawe zadania mogą zainteresować także starszą młodzież oraz nauczycieli i rodziców. Umieszczone w nim łamigłówki i  żarty matematyczne na pewno będą...

  45,00 zł
 • 38,00 zł

  Książka została przygotowana z myślą o uczniach starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum zainteresowanych matematyką. Znajdują się tutaj m.in. zadania pochodzące z olimpiad i konkursów matematycznych. 

  38,00 zł
 • 22,00 zł

  Książka zawiera ponad 1500 zadań, zebranych w 50 zestawów, które służą do gry w Bingo Matematyczne. Zasady tej gry są bardzo proste i może grać w nią każdy, potrzeba do niej jedynie kartki papieru i czegoś do pisania. Zadania są opracowane z myślą o uczniach klas IV – VI szkoły podstawowej.

  22,00 zł
 • 29,90 zł

  Szkolna matematyka nie ma najlepszej prasy. Po zmaganiach z dodawaniem patyczków i odkładaniem ich na bok dla większości dzieciaków zaczynają się schody. Schody o pewnej wysokości, kątach, bokach. Nic przyjemnego. I tak przynajmniej do matury. Nadchodzi zło, mrok i matematyka.

  29,90 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów