BAJKI TERAPEUTYCZNE

Informacje

Nowe produkty

BAJKI TERAPEUTYCZNE Jest 52 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 52 elementów
 • 34,90 zł

  Sukces Bajek terapeutycznych utwierdził autorkę w przekonaniu, że preferowana przez nią metoda terapeutyczna znajduje coraz więcej zwolenników.

  34,90 zł
 • 35,00 zł

  Konwencja bajki, konstruująca świat na poły realny, na poły fantastyczny, tworzy najbliższą rozumieniu dziecka rzeczywistość. 

  35,00 zł
 • 35,00 zł

  Zwyczaj opowiadania dzieciom bajek ma swoje początki w odległej przeszłości. Bajka dla dzieci, podobnie jak wiele innych odkryć i doświadczeń gromadzonych przez ludzkość od zarania dziejów, należy do skarbnicy naturalnych środków terapeutycznych - na tę właściwość bajki zwróciła uwagę Maria Molicka, psycholog od lat pracujący z dziećmi i badający...

  35,00 zł
 • 28,40 zł

  Gdy spotkają się trzy poetki, a każda z nich na każdy temat ma odrębne zdanie, wybucha awantura na 48 wierszy. Lepszy kundel czy pies rasowy? Czy mądrość sowy nie jest nazbyt przereklamowana?

  28,40 zł
 • 31,40 zł

  Książka śledzi losy kropelki, która przeżywa moc mrożących krew w żyłach i wzruszających przygód. Pomiędzy wierszami dziecko dowiaduje się, że woda jest najważniejsza na świecie, i zdobywa mnóstwo informacji na jej temat.

  31,40 zł
 • 24,90 zł

  Z małego zajączka Filipa wyśmiewali się przyjaciele i rodzeństwo. Uważali go za niezdarę i nie chcieli się z nim bawić.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Dla dzieci od 6 lat. "Filip i bociany" to pełna przygód opowieść o uwielbianych przez wszystkich bocianach, a także o przyjaźni, uczciwości i wierności. Ta książka to kontynuacja przygód bohaterów bestsellera "O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów".

  24,90 zł
 • 10,40 zł

  Wprawdzie zwierza pimsa nie ma ani tu, ani tam, ani nigdzie, ale wraz z autorami książeczki możemy powymyślać, jak mógłby wyglądać, co mógłby robić i jak żyć, gdyby był. Zatem - uruchamiamy wyobraźnię!

  10,40 zł
 • 18,90 zł

  Maurycy to zwyczajny chłopiec, taki jak Twój synek, brat albo kolega... Ma tylko pewien przykry problem, no właśnie... Maurycy wiedzie życie w rozmiarze XXL, czyli cierpi na otyłość.

  18,90 zł
 • 39,90 zł

  Kilkanaście współczesnych, nowych, zaskakujących swą wymową bajek - napisanych przez nauczycielkę-polonistkę z Białegostoku - staje się przedmiotem głębokiej, odkrywczej i niezwykle pouczającej analizy

  39,90 zł
 • 14,70 zł

  Odra, grypa, świnka, a może coś jeszcze gorszego? Każde dziecko od czasu do czasu choruje. W książce przedstawiono odprężające opowiadania - pełne spokoju oraz siły umożliwią dzieciom dostęp do ich

  14,70 zł
 • 10,40 zł

  Czy w przypadku kłótni należy interweniować? Na ile rywalizacja między rodzeństwem jest normalna? Jak można wspierać pomagać w budowaniu harmonii? Czego dzieci potrzebują, kiedy na świat przychodzi ich rodzeństwo?

  10,40 zł
 • 24,80 zł

  Pamiętajki to zbiór wierszy i opowiadań, które mogą pomagać w budowaniu mostów pomiędzy szkołą, przedszkolem i domem rodzinnym. Na pewno będą uczyć, bawić i inspirować odbiorcę i umożliwią wspieranie rozwoju dziecka.

  24,80 zł
 • 20,90 zł

  Dręczenie dzieci przez dzieci staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Ta książka pokazuje, jak milczenie i bierna postawa obserwatorów wspiera szkolnych dręczycieli i zachęca ich do działania.

  20,90 zł
 • 24,90 zł

  NOWA, SIÓDMA KSIĄŻKA z serii Wojciecha Kołyszko o uczuciach. We wcześniejszych sześciu pełnych przygód bajkach, przedstawił najważniejsze emocje: złość, radość, smutek, zazdrość, strach i wstyd.

  24,90 zł
 • 18,90 zł

  Książka zawiera propozycje przepięknych rytuałów wieczornych z udziałem dzieci i rodziców. Autorzy proponują wspólne refleksje nad zdarzeniami minionego dnia, głębokie przeżywanie wieczornej ciszy. Jest to intensywne i niezwykle wartościowe doświadczenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

  18,90 zł
 • 21,00 zł

  Oto współczesna, przepięknie ilustrowana baśń o tym, jak pewna dziewczynka, Weronika, odzyskała swoje zagubione serduszko. A pomógł jej w tym przyjaciel Filip, który przeszedł przez Krainy Wiosny, Lata, Jesieni i Zimy. W każdej służył innym pomocą i za to spotkała go nagroda: dowiedział się, jak spełnić największe marzenie Weroniki i ją uszczęśliwić.

  21,00 zł
 • 9,50 zł

  Pracując z dziećmi, często sięgamy do literatury dziecięcej. Przy pomocy bajek i opowiadań możemy wiele dziecku wyjaśnić, to są przecież "historie dotyczące kogoś innego", więc bardziej bezpiecznie.

  9,50 zł
 • 25,00 zł

  Młodszy brat Zuzanny ma zespół Downa. Chodzi do specjalnego przedszkola. Kolega Zuzanny nazwał go debilem, co Zuzannę zmartwiło i rozzłościło. Bo Zuzanna kocha swojego młodszego brata, choć nie jest taki jak wszyscy, czasem zapomina schować język, a czasem zdarza mu się nie zdążyć do łazienki. Lubi się za to przebierać, ma poczucie rytmu i uwielbia się...

  25,00 zł
 • 29,90 zł

  To książka o chłopcu, który został dręczycielem, a był to sposób na radzenie sobie z lękiem i problemami w domu. Ostatecznie rodzice i nauczyciele pomogli mu wyswobodzić się z tej niszczącej roli.

  29,90 zł
Pokazuje 1 - 20 z 52 elementów