METODY AKTYWIZUJĄCE

Informacje

METODY AKTYWIZUJĄCE Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 23,50 zł

  Spis treści Wielkanoc - święta radości, nadziei i wiosennej odnowy (graffiti) Co wiemy o świętach Wielkanocy (ankieta ścienna)

  23,50 zł
 • 21,00 zł

  Prezentujemy pierwszy zeszyt serii wydawniczej, przeznaczonej dla nauczycieli geografii w szkołach ponadgimnazjalnych. Jest on dziełem nauczycieli praktyków, stanowi początek cyklu scenariuszy wykorzystujących zdobycze nowoczesnej dydaktyki. Podaje przykłady zastosowania metod aktywizujących, opisanych w & 8222;Przewodniku po metodach aktywizujących"...

  21,00 zł
 • 21,00 zł

  Wziąłeś do ręki naszą książeczkę, otworzyłeś, przeglądasz... zapewne jesteś nauczycielem, masz zamiar uczyć lub uczysz od niedawna przyrody w szkole podstawowej, przedmiotu, który wrócił do naszych szkół po tak wielu latach, że jest dla nas nowością.

  21,00 zł
 • 14,20 zł

  Metoda biograficzna to jedna z metod aktywizujących uczniów polegająca na zbieraniu informacji i prezentowaniu swoich spostrzeżeń. Szczególnie polecana jest w sytuacji, gdy chcemy „odformalizować” matematykę przez badanie biografii ludzi tworzących i rozwijających naukę. Metoda jest użyteczna na każdym poziomie nauczania, a ze względu na opis metody i...

  14,20 zł
 • 18,00 zł

  Publikacja jest zbiorem kilkudziesięciu zdjęć przedstawiających spokrewnione osoby. Do fotografii dołączone są pytania, które sprawdzą wiedzę dziecka w zakresie terminologii pokrewieństwa, a także pokażą, w jak wielu rolach występują członkowie najbliższej rodziny.

  18,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów