WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE

Informacje

Nowe produkty

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE Jest 64 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów
 • 20,00 zł

  Niespokojne dzieci są w przedszkolu szczególnie uciążliwe, a wychowawca nie zawsze potrafi rozróżnić, czy niepokój dziecka jest wyrazem naturalnej potrzeby ruchu czy może oznaką zaburzenia wymagającego terapii.

  20,00 zł
 • 16,00 zł

  Książeczka dla dzieci &8222, Psoty literek&8221, jest przeznaczona dla pięcio i sześciolatków. Dzieci poznają wierszyki -, bajeczki o zwierzętach rodzinie, rówieśnikach, które są tak pomyślane, aby jak najwięcej wyrazów z omawianą literka się w nich znalazło.

  16,00 zł
 • 22,90 zł

  Odbiorcy książki: - Nauczyciele przedszkoli oraz wszyscy pedagodzy pracujący z małymi dziećmi. - Wszelkie placówki edukacyjno-wychowawcze, świetlice i kluby małego dziecka.

  22,90 zł
 • 18,90 zł

  Program autorski Przedszkola Integracyjnego nr 93 z Wrocławia powstał na bazie doświadczeń płynących z siedmioletniej pracy integracyjnej i był kolejnym etapem, który następuje po dobrze przemyślanej i rzetelnej pracy.

  18,90 zł
 • 20,00 zł

  Przewodnik po Skrzatolandzie opracowano głównie z myślą o nauczycielach przedszkola, mogą z niego również skorzystać nauczyciele prowadzący zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze i rodzice. Głównym celem Przewodnika... jest pokazanie możliwości efektywnego wykorzystania cyklu Skrzatoland w bezpośredniej pracy z dzieckiem, bez względu na przyjęty i realizowany...

  20,00 zł
 • 15,80 zł

  Program oddziaływań wychowawczych "Mamo, tato! - pomóżcie mi zrozumieć i okryć siebie" jest programem innowacyjnym, opartym na edukacji wspierającej rozwój każdego dziecka.

  15,80 zł
 • 39,80 zł

  Wychowanie i jakość przeżyć pierwszych lat życia mają decydujące znaczenie dla całego późniejszego życia. We współczesnej rodzinie pozostaje jednak coraz mniej czasu na kontakt rodzica z dzieckiem, na wspólną zabawę i czynne, kreatywne spędzanie czasu. Jak można temu przeciwdziałać? 

  39,80 zł
 • 37,80 zł

  Autorami tekstów zamieszczonych w książce sa nauczyciele akademiccy, nauczyciele praktycy i lekarze. W swoich opracowaniach prezentują kierunki i wybrane sposoby wspomagania wielostronnego rozwoju dzieci, poprzez działania edukacyjne i terapeutyczne prowadzone w przedszkolu, szkole, rodzinie i zakładzie leczniczym.

  37,80 zł
 • 41,80 zł

  Niniejsza praca składa się z dwóch części, teoretycznej i badawczej. Część pierwsza zawiera trzy rozdziały. Pierwszy z nich dotyczy funkcji przedszkola i zmian, jakim ulegały od czasów powojennych do współczesnych.

  41,80 zł
 • 37,50 zł

  W tej publikacji znajduje się 20 zagadek. Każda składa się ze ścieżki dźwiękowej oraz karty ze zdjęciami. Jedna zagadka to 3 dźwięki.

  37,50 zł
 • 19,50 zł

  Zaprezentowane w tej książeczce zabawy paluszkowe są nie tylko świetnym sposobem spędzania czasu z rówieśnikami lub rodzicami, ale przede wszystkim pomagają doskonalić motorykę małą, czyli sprawność palców i dłoni.

  19,50 zł
 • 33,60 zł

  Publikacja zawiera 20 piosenek, głównie kołysanek, do których opracowano zabawy w formie dziecięcych masażyków. Masażyki te są doskonałą okazją dla rodziców, aby za pomocą dotyku i kontaktu fizycznego nawiązać z dzieckiem kontakt lub pogłębić łączące z nim więzi. Mogą być też po prostu ciekawym sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu. Dziecko poprzez...

  33,60 zł
 • 25,00 zł

  W skład publikacji wchodzą 2 płyty CD z piosenkami (wersje wokalno-instrumentalne i instrumentalne) oraz książka, w której znajdują się teksty utworów, a także zapisy nutowe i chwyty gitarowe.  

  25,00 zł
 • 22,50 zł

  Publikacja składa się z płyty CD z piosenkami wykonanymi przez chór dziecięcy oraz z książki zawierającej nuty i teksty do tych utworów. Tematyka piosenek jest zróżnicowana. Dzieci śpiewają między innymi o przyrodzie (np. o zwierzętach, lesie), porach roku, uczuciach, miejscach rozrywki (jak kino, wesołe miasteczko). 

  22,50 zł
 • 16,00 zł

  W książce zebrano kilkadziesiąt fotografii ukazujących, jak różnorodne związki mogą łączyć ludzi.

  16,00 zł
 • 19,00 zł

  Książka ta przedstawia 60 najbardziej znanych ptaków. Każdy jest bohaterem wierszyka, spogląda też z kolorowej ilustracji. Dzięki rysunkom dzieci poznają wygląd, czyli między innymi kolor upierzenia, kształt dziobu i ogona. Z informacji podanych poniżej dowiedzą się również, w jakich częściach świata można spotkać dane ptaki na wolności, na jakich...

  19,00 zł
 • 9,50 zł

  Publikacja ma pomóc dzieciom poznać i zapamiętać odgłosy ptaków: bociana, drozda, dzięcioła, gawrona, jaskółki, kanarka, kukułki, łabędzia, mewy, papugi, pawia, skowronka, sowy, wilgi, wróbla i żurawia. W jej skład wchodzi książeczka z ilustracjami ptaków oraz płyta CD z ich odgłosami. Najpierw dziecko zapoznaje się z ilustracjami ptaków i wydawanymi...

  9,50 zł
 • 42,00 zł

  Prawidłowy rozwój oraz integracja funkcji percepcyjnych i motorycznych dziecka leżą u podstaw umiejętności niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Reforma oświaty nawiązuje do koncepcji indywidualnego rozwoju dziecka i sposobie realizacji nowej podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

  42,00 zł
 • 16,80 zł

  Zbiór ćwiczeń pomocnych w określaniu stopnia rozwoju mowy i myślenia dzieci sześcioletnich, percepcji słuchowej, wzrokowej z koordynacją wzrokowo-ruchową i orientacją przestrzenną.

  16,80 zł
 • 27,00 zł

  Jest to propozycja muzyczna wspomagająca kreatywne prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym. Płyta zawiera 12 piosenek autorstwa Magdaleny Marcinkowskiej, znakomitego pedagoga pracującego z dziećmi w wieku przedszkolnym, specjalisty w dziedzinie muzyki i rytmiki. 

  27,00 zł
Pokazuje 1 - 20 z 64 elementów