CHEMIA

Informacje

Nowe produkty

CHEMIA Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • 44,90 zł

  W tomie pierwszym przedstawiono teorię podstawowych reakcji analitycznych i omówiono nieorganiczną analizę jakościową.

  44,90 zł
 • 69,90 zł

  Od wielu już lat podręcznik ten jest znany i uznawany za standard na wielu uczelniach. Poprowadzono w nim spójny i jednolity wykład chemii fizycznej, który opiera się na termodynamice oraz mechanice kwantowej.

  69,90 zł
 • 62,90 zł

  Tom 2 obejmuje zaawansowane zagadnienia chemii fizycznej zebrane w rozdziałach: podstawy mechaniki kwantowej i struktura elektronowa atomów wiązania chemiczne i oddziaływania międzycząsteczkowe elektryczne, optyczne i magnetyczne właściwości cząsteczek spektroskopia molekularna struktura i właściwości ciał stałych i ciekłych kryształów fotochemia elementy...

  62,90 zł
 • 59,90 zł

  Chemia organiczna to rozległa i stale rozwijająca się dziedzina wiedzy, którą niełatwo ująć w formie zwięzłego, wyczerpującego, a zarazem interesującego i inspirującego wykładu.

  59,90 zł
 • 47,20 zł

  Nowoczesny podręcznik chemii białek i peptydów. Tematyka ta budzi od wielu lat ogromne zainteresowanie uczonych, czego odzwierciedleniem jest liczba laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie chemii za odkrycia dotyczące chemii białek. Autor publikacji jest cenionym i uznanym badaczem w tej dziedzinie.

  47,20 zł
 • 52,40 zł

  Podręcznik chemicznej analizy instrumentalnej jasno i przystępnie omawia większość stosowanych obecnie metod analitycznych.

  52,40 zł
 • 59,00 zł

  Kolejne, zmienione wydanie bardzo popularnego podręcznika chemii nieorganicznej, przeznaczonego dla studentów uniwersytetów i politechnik oraz wyższych szkół pedagogicznych.

  59,00 zł
 • 59,00 zł

  Kolejne, zmienione wydanie bardzo popularnego podręcznika chemii nieorganicznej, przeznaczonego dla studentów uniwersytetów i politechnik oraz wyższych szkół pedagogicznych.

  59,00 zł
 • 64,90 zł

  Kosmetologia to dynamicznie rozwijającą się dziedzina wiedzy. Świadczą o tym licznie powstające szkoły wyższe o profilu kosmetologicznym. Chcemy, aby o naszą urodę i zdrowie dbali profesjonaliści.

  64,90 zł
 • 60,00 zł

  Nowoczesny podręcznik, mieszczący w umiarkowanej objętości (jeden tom, 682 strony) pełny wykład chemii organicznej na wysokim, akademickim poziomie, w zakresie odpowiadającym potrzebom studentów wydziałów chemicznych na uniwersytetach i politechnikach.  

  60,00 zł
 • 29,00 zł

  Zbiór zadań jest przeznaczony dla studentów wydziałów przyrodniczych wyższych uczelni, przede wszystkim kierunków chemicznych, medycznych, biologicznych, farmaceutycznych, analityki medycznej, geologicznych i rolniczych.Zbiór składa się z siedmiu rozdziałów, podzielonych na podrozdziały rozpoczynające się przypomnieniem i znacznym rozszerzeniem tych...

  29,00 zł
 • 44,90 zł

  W tomie drugim przedstawiono metody rozdzielania związków chemicznych oraz chemiczne metody analizy ilościowej: stosowane obecnie metody wagowe i miareczkowe oraz nowoczesne metody spektrofotometryczne.Książka jest przeznaczona dla studentów chemii, farmacji i innych, pokrewnych kierunków studiów, a także dla chemików posługujących się metodami chemii...

  44,90 zł
 • 41,90 zł

  Kolejny tytuł ze znanej i popularnej serii "Krótkie wykłady". W skondensowany i przystępny sposób omówiono chemię leków w szerokim aspekcie. W kolejnych sekcjach opisano cele otrzymywania leków, farmakodynamikę, modelowanie molekularne i inne metody projektowania leków, bezpieczeństwo ich stosowania i ochronę patentową. Dla studentów medycyny, farmacji i...

  41,90 zł
 • 229,00 zł

  Chemia fizyczna to nowoczesny, stale uaktualniany podręcznik, od lat cieszący się niezwykłą popularnością na całym świecie. Tradycyjnie autorzy wskazują na „służebną” rolę oraz interdyscyplinarny charakter chemii fizycznej, która umożliwia zrozumienie i opisanie zjawisk chemicznych, przy czym jak zwykle uwzględniają nowe metody i odkrycia w dziedzinie...

  229,00 zł
 • 44,90 zł

  Zwięzłe, ale kompletne kompendium, pozwalające łatwo dotrzeć do informacji stanowiących podstawy chemii nieorganicznej.Książka obejmuje wszystkie ważne zagadnienia z tej dziedziny i przedstawia je w kształcie idealnie nadającym się do nauki i szybkich powtórek.

  44,90 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów