GERONTOLOGIA - GERIATRIA

Informacje

Nowe produkty

GERONTOLOGIA - GERIATRIA Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 49,80 zł

  Leksykon obejmuje łącznie ponad 1 200 haseł rzeczowych, w zdecydowanej większości dotyczących kwestii medycznych, społecznych, ekonomicznych, pedagogicznych, psychologicznych i prawnych - współczesnej gerontologii oraz nauk i dyscyplin z nią współdziałających.

  49,80 zł
 • 29,40 zł

  Praca jest dość specyficzna. Z jednej strony dotyczy ona niezwykle ważnej i aktualnej dziś problematyki:: zdrowia i społecznych (zwłaszcza edukacyjnych) aspektów starości; z drugiej - między tymi zagadnieniami nie ma w pracy merytorycznego związku. [...] Część dotycząca problematyki zdrowotnej odnosi się głównie do młodzieży, natomiast część druga dotyczy...

  29,40 zł
 • 24,90 zł

  Mała książka o śmierci to bardzo poważne i... niepoważne rozmyślania o śmierci. Jak wygląda martwy człowiek? Co się z nami dzieje po śmierci? Czy idziemy do nieba? A może człowiek po śmierci zamienia się w szkielet, który straszy dzieci po nocach?

  24,90 zł
 • 39,00 zł

   Badania demograficzne od wielu dekad wskazują na systematycznie zwiększający się odsetek ludzi starych w globalnej liczbie mieszkańców świata. Wydłużające się życie sprawia, że mamy coraz więcej współobywateli w jesieni życia oraz coraz więcej lat do zagospodarowania - lat starości i emerytury. Z tego powodu zagadnienia związane ze starością...

  39,00 zł
 • 45,00 zł

  [.....] Publikacja "Dodać życia do lat" składa się z trzech rozdziałów. Pierwszy przedstawia problem aktywności w starszym wieku w kontekście wiedzy gerontologicznej. Podkreślam w nim szczególną wartość aktywności fizycznej, edukacyjnej i społecznej oraz kontaktów wielopokoleniowych.[....]

  45,00 zł
 • 49,00 zł

  Poradnik zawiera wiele aktualnych informacji i przydatnych wskazówek, które stanowią cenne źródło wiedzy dla osób opiekujących się starszymi członkami rodziny lub sprawujących opiekę nad seniorami w ramach pracy zawodowej.

  49,00 zł
 • 25,80 zł

  Książka przedstawia w humorystyczny sposób sytuację czterech staruszek, które przypadkiem lądują w tej samej sali na oddziale geriatrii.

  25,80 zł
 • 45,00 zł

  Książka ma na celu propagowanie wiedzy na temat usprawniania i utrzymania w dobrej kondycji nasz układ nerwowy, opóźniania procesu starzenia się mózgowia, usprawniania pamięci oraz profilaktyki chorób neurodegeneracyjnych. Obecnie wiemy, jak dbać o serce, ale nie dbamy o nasz mózg.

  45,00 zł
 • 49,00 zł

  Książka będzie doskonałą pomocą dla osób zawodowo zajmujących się usprawnianiem seniorów. Warto, żeby sięgnęli po nią także przyszli fizjoterapeuci i terapeuci zajęciowi.Powinna również zainteresować samych seniorów i pomóc im w zachowaniu psychofizycznej sprawności.

  49,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów