MUZYKOTERAPIA, RYTMIKA

Informacje

Nowe produkty

MUZYKOTERAPIA, RYTMIKA Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów
 • 41,00 zł

  Autorka przedstawia rolę terapii muzycznej w rehabilitacji ogólnej, jako uzupełnienie kompleksowego usprawniania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, np. z wadami wzroku i niesprawnym narządem ruchu, po operacjach ortopedycznych.

  41,00 zł
 • 45,20 zł

  Terapia zaburzeń w rozwoju dzieci niewidomych stanowi jeden z najbardziej złożonych problemów tyflologicznych. Jest to uwarunkowane wieloaspektową treścią procesu terapeutycznego, różnorodnością istotnych powiązań, określających jego miejsce i znaczenie w ogólnym systemie rehabilitacji niewidomych.

  45,20 zł
 • 59,50 zł

  Książka ta powstała z myślą o najmłodszych - dwu-, trzylatkach i przedszkolakach. Zaprezentowane w niej piosenki i wierszyki można wykorzystywać zarówno w zabawie grupowej - w przedszkolu, na dziecięcym przyjęciu imieninowym, na podwórku,

  59,50 zł
 • 49,80 zł

  Cyfrowo-literowa notacja muzyczna (cylinomuz) powstawała przez wiele lat pracy z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Wyrosła z potrzeby gry na instrumentach i ciekawości niepełnosprawnych dzieci. Dotychczasowe i zalecane metody muzykowania (oparte na nutach) są mało skuteczne.

  49,80 zł
 • 60,40 zł

  Któż nie zna takich pląsów i piosenek śpiewanych od pokoleń jak 'Stary niedźwiedź', 'Mam chusteczkę haftowaną', 'Rolnik sam w dolinie', 'Stoi różyczka', 'Kółko graniaste', 'Julijanka', 'Ojciec Wirgiliusz', 'Laurencja'?

  60,40 zł
 • 33,60 zł

  Publikacja zawiera 20 piosenek, głównie kołysanek, do których opracowano zabawy w formie dziecięcych masażyków. Masażyki te są doskonałą okazją dla rodziców, aby za pomocą dotyku i kontaktu fizycznego nawiązać z dzieckiem kontakt lub pogłębić łączące z nim więzi. Mogą być też po prostu ciekawym sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu. Dziecko poprzez...

  33,60 zł
 • 25,00 zł

  W skład publikacji wchodzą 2 płyty CD z piosenkami (wersje wokalno-instrumentalne i instrumentalne) oraz książka, w której znajdują się teksty utworów, a także zapisy nutowe i chwyty gitarowe.  

  25,00 zł
 • 22,50 zł

  Publikacja składa się z płyty CD z piosenkami wykonanymi przez chór dziecięcy oraz z książki zawierającej nuty i teksty do tych utworów. Tematyka piosenek jest zróżnicowana. Dzieci śpiewają między innymi o przyrodzie (np. o zwierzętach, lesie), porach roku, uczuciach, miejscach rozrywki (jak kino, wesołe miasteczko). 

  22,50 zł
 • 32,10 zł

  Przedstawiana publikacja to już kolejna polska wersja tańców do muzyki ludowej i tradycyjnej. Proste kroki, łatwe figury i kilkakrotna zmiana osoby, z którą tańczymy, to cechy tego rodzaju tańców. Raz w kręgu, raz w rzędzie ('wężyku'), a czasem na siedząco, by rozluźnić mięśnie, poprawić nastrój i uśmiechnąć się do kilku osób. Taki taniec nie tylko...

  32,10 zł
 • 27,00 zł

  Jest to propozycja muzyczna wspomagająca kreatywne prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym. Płyta zawiera 12 piosenek autorstwa Magdaleny Marcinkowskiej, znakomitego pedagoga pracującego z dziećmi w wieku przedszkolnym, specjalisty w dziedzinie muzyki i rytmiki. 

  27,00 zł
 • 27,80 zł

  W czasie opisanych w książce zabaw dzieci m.in. uczą się piosenek na pamięć, przyjmują role bohaterów utworów, wykonują gesty naśladujące czynności opisane piosenkami, przygotowują prace rysunkowe związane z tematyką tekstów. Jednak zaproponowane ćwiczenia nie są typowymi zabawami o charakterze ruchowym czy plastycznym. Zostały raczej pomyślane tak, aby...

  27,80 zł
 • 14,00 zł

  To propozycja zawierająca utwory przeznaczone dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.Piosenki przyporządkowane są dwóm działom: tradycje i postawy

  14,00 zł
 • 11,00 zł

  Jest to zbiór dziesięciu piosenek i zabaw przeznaczonych zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w młodszym wieku szkolnym. Utwory mają prostą melodię i łatwe do zapamiętania słowa, a zabawy są krótkie i lubiane przez dzieci. Wśród przedstawionych propozycji jest m.in. zabawa na powitanie, zabawa paluszkowa, masażyk, zabawa w kole czy w pociąg. Dzieci...

  11,00 zł
 • 28,00 zł

  Publikacja poświęcona jest zajęciom muzyczno-rytmicznym organizowanym dla dzieci trzy- i czteroletnich. Zajęcia umuzykalniające powinny trwać w grupie dzieci młodszych od 15 do 20 minut.

  28,00 zł
 • 31,90 zł

  PIOSENKI O BOŻYM NARODZENIU I ZIMIEPublikacja zawiera 25 piosenek o Bożym Narodzeniu i zimie. Utwory nie tylko wprowadzają niezwykły, świąteczny nastrój, ale także opisują zwyczaje związane z okresem świątecznym. Dzieci dzięki piosenkom dowiedzą się między innymi, dlaczego w Wigilię czeka się na pierwszą gwiazdkę, po co zostawia się puste miejsce przy...

  31,90 zł
 • 48,60 zł

  W publikacji zaprezentowano zabawy oparte na dotyku, bazujące na naturalnej aktywności dzieci.

  48,60 zł
 • 19,90 zł

  Gra w kolory to zbiór piosenek i zabaw opracowanych na każdy miesiąc roku szkolnego.

  19,90 zł
 • 31,10 zł

  Zbiorek ten zawiera pięćdziesiąt piosenek dla przedszkolaków i najmłodszych uczniów. Utwory przeznaczone są do słuchania przede wszystkim w chwilach odpoczynku po zajęciach wymagających od dzieci skupienia i wysiłku.

  31,10 zł
 • 21,00 zł

  Autor bazując na własnym doświadczeniu zawodowym postanowił zaprezentować bardzo prosty model muzykoterapii grupowej wspomagającej pracę nad komunikacją dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i dziecięcym porażeniem mózgowym, uwzględniającej możliwości percepcyjno-motoryczne takich osób.

  21,00 zł
 • 39,30 zł

  Książka ta łączy w sobie starożytną mądrość z najnowszymi odkryciami naukowymi w dziedzinie uzdrawiania dźwiękiem. Autor zebrał najskuteczniejsze techniki stosowane w muzykoterapii i dokładnie omówił jak każdy może stosować je samodzielnie.

  39,30 zł
Pokazuje 1 - 20 z 23 elementów