ATLASY HISTORYCZNE

Informacje

ATLASY HISTORYCZNE Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 40,00 zł

  Atlas historyczny do gimnazjum z serii `Od starożytności do współczesności` jest dostosowany do najnowszych wymagań programowych. Zawiera treści, które należy omawiać w ramach nauczania przedmiotu w gimnazjum oraz zagadnienia umożliwiające kontynuację edukacji historycznej w pierwszej klasie szkoły ponadgimnazjalnej.

  40,00 zł
 • 25,10 zł

  "SPOTKANIA Z HISTORIĄ Atlas z komentarzami żródłoto wymi dla gimnazjum" to publikacja, dzięki której lekcja historii może się przerodzić w odkrywczą wyprawę w głąb dziejów. Autorki przedstawiły na mapach wybrane zagadnienia historyczne - od starożytności do współczesności - a następnie przywołały odpowiednie teksty źródłowe ikonograficzne.

  25,10 zł
 • 10,50 zł

  Ten zeszyt jest kontynuacją "Zeszytu do ćwiczeń na mapach konturowych", cz.1 i 2. Pozwoli to przygotować się jeszcze lepiej do egzaminu maturalnego, nie tylko z historii. Poprzez wykonywanie różnorodnych zadań typu testowego będzie można doskonalić swoje umiejętności, które sprawdzane będą przede wszystkim w części pierwszej  (test) egzaminu maturalnego.

  10,50 zł
 • 10,50 zł

  Drugi z serii zeszytów do ćwiczeń na mapach konturowych. Ćwiczenia na mapach kształcą niezbędną na lekcjach historii umiejętność pracy z mapą. Każda część składa się z chronologicznie ułożonych map konturowych, zawierających tylko najważniejsze dla danego tematu informacje. Do mapy konturowej dołączone sa ćwiczenia sprawdzające jednocześnie wiedzę...

  10,50 zł
 • 10,40 zł

  Część trzecia z serii zeszytów do ćwiczeń na mapach konturowych. Zeszyty te kształcą niezbędną na lekcjach historii umiejętność pracy z mapą. Do map konturowych dołączone są ćwiczenia sprawdzające jednocześnie wiedzę faktograficzną i umiejętność zastosowania jej w pracy. W zadaniach wykorzystywane są różne rodzaje źródeł (teksty, tabele, ilustracje itp.),...

  10,40 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów