MARKETING / ZARZĄDZANIE

Informacje

MARKETING / ZARZĄDZANIE Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 62,00 zł

  Pojęcie zarządzania wiedzą zrobiło w ciągu ostatnich kilkunastu lat zawrotną karierę, ale jak dotąd w Polsce nie ukazał się podręcznik z tej dziedziny opracowany dla studentów.

  62,00 zł
 • 84,90 zł

  Nowe, zmienione i uaktualnione wydanie podręcznika mistrza "wiedzy tajemnej" zarządzaniu organizacją - Ricky'ego W. Griffina! W porównaniu do poprzedniego wydania dokonano następujących zmian:szerzej omówiono najnowsze tendencje w zarządzaniu - techniki informacyjne, zarządzanie globalne, rolę jakości i etycznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa wobec...

  84,90 zł
 • 47,30 zł

  Prezentowana książka - zgodnie z jej tytułem - stanowi ogólny przegląd poglądów na temat zarządzania przedsiębiorstwem, zawartych w literaturze.

  47,30 zł
 • 47,10 zł

  Nowe, uaktualnione wydanie znakomitej książki, łączącej walory podręcznika akademickiego i przewodnika dla praktyków!

  47,10 zł
 • 79,90 zł

  Podręcznik akademicki, zawierający pełny zakres wiedzy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Omawiane problemy przedstawione są na tle makrootoczenia, z uwzględnieniem nowoczesnych koncepcji i specyfiki małych, średnich i dużych firm.

  79,90 zł
 • 83,90 zł

  Wydanie V, zmienione i rozszerzone, podręcznika zarządzania w gospodarce rynkowej, który od 1994 roku cieszy się niesłabnącym powodzeniem, zarówno wśród wykładowców, jak i studentów uczelni wyższych na kierunkach zarządzania i marketingu. Stale uaktualniany i doskonalony w kolejnych wydaniach, należy do najczęściej polecanych i kupowanych podręczników...

  83,90 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów