ROLNICTWO / OCHRONA ŚRODOWISKA / TURYSTYKA

Informacje

ROLNICTWO / OCHRONA ŚRODOWISKA / TURYSTYKA Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 46,90 zł

  Podręcznik Produkcja roślinna składa się z dwóch części. W części pierwszej podano informacje dotyczące glebowych i klimatycznych czynników siedliska oraz ich wpływ na wegetację roślin uprawnych oraz podstawy zmianowania. Omówiono również zabiegi agrotechniczne, w tym: melioracje wodne, zabiegi uprawowe, zespoły uprawek oraz odżywianie i nawożenie roślin,...

  46,90 zł
 • 35,80 zł

  Podręcznik stanowi kompendium podstawowej, istotnej dla technika rolnika wiedzy z zakresu produkcji zwierzęcej, która pomoże ukształtować profesjonalne umiejętności i postawy zawodowe. Wiedza z zakresu przedmiotu produkcja zwierzęca jest podana w dwóch częściach podręcznika.

  35,80 zł
 • 55,40 zł

  Podręcznik stanowi kompendium podstawowej, istotnej dla technika rolnika wiedzy z zakresu produkcji zwierzęcej, która pomoże ukształtować profesjonalne umiejętności i postawy zawodowe.

  55,40 zł
 • 29,90 zł

  Podręcznik przeznaczony do nauki zawodu technik rolnik (technika i szkoły policealne), dopuszczony do użytku szkolnego. Numer dopuszczenia: 32/2008.

  29,90 zł
 • 31,00 zł

  Podręcznik przeznaczony do nauki zawodu technik rolnik (technika i szkoły policealne), dopuszczony do użytku szkolnego w roku 2009.

  31,00 zł
 • 21,00 zł

  W książce podano ogólne zasady uprawy oraz charakterystykę biologiczną, towaroznawczą i technologiczną buraka cukrowego, jako surowca do produkcji cukru białego. Omówiono poszczególne etapy produkcji cukru z buraków cukrowych z uwzględnieniem ważniejszych urządzeń i aparatów oraz automatyzacji i sygnalizacji procesów technologicznych.

  21,00 zł
 • 12,00 zł

  Książka jest adresowana do uczniów klas IV technikum o zawodzie: technik mechanizacji rolnictwa.Podano w niej wiadomości o użytkowaniu sprzętu rolniczego. Omówiono zasady eksploatacji agregatów rolniczych, zagadnienia ergonomii i bhp, mecha...

  12,00 zł
 • 33,60 zł

  Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i policealnych kształcących w zawodzie technik rolnik.

  33,60 zł
 • 40,60 zł

  Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i policealnych kształcących w zawodzie technik rolnik. Ze względu na obszerny zakres materiału podręcznik został opracowany w trzech częściach.

  40,60 zł
 • 28,00 zł

  Podręcznik przeznaczony do kształcenia w profilach kształcenia ogólnozawodowego do nauczania w profilu socjalnym na poziomie liceum profilowanego. Podręcznik zawiera treści zgodne z programem nauczania tego modułu oraz podstawą programową. Obejmuje wiele zagadnień z różnych dziedzin prawa.

  28,00 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów