ELEKTROTECHNIKA / ENERGETYKA / ELEKTRONIKA

Informacje

ELEKTROTECHNIKA / ENERGETYKA / ELEKTRONIKA Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • 29,90 zł

  Zadania egzaminacyjne opracowane zgodnie ze standardem wymagań egzaminacyjnych dla zawodu technik elektryk i strukturą zewnętrznego egzaminu zawodowego. Zadania nie były standaryzowane. Publikacja zawiera 5 zestawów egzaminacyjnych.

  29,90 zł
 • 22,10 zł

  Jest to podręcznik przeznaczony do nauki przedmiotu pracownia energoelektroniczna w technikum elektrycznym o specjalności energoelektronika w kl. IV i V. A przedstawiono w jednolitym układzie zawierającym - wprowadzenie teoretyczne z zakresu podstaw fizycznych zjawisk i działania układów energoelektronicznych i elektronicznych, wykaz wymaganego sprzętu, w...

  22,10 zł
 • 19,90 zł

  Podręcznik jest adresowany do uczniów technikum elektrycznego o specjalności energoelektronika, zawód technik elektryk.

  19,90 zł
 • 59,90 zł

  W książce opisano podstawy teorii układów logicznych, budowę i właściwości cyfrowych układów scalonych, w szczególności wykonywanych w technologii CMOS, oraz ich zastosowania.

  59,90 zł
 • 22,70 zł

  W książce omówiono podstawy nauki o elektryczności, elektryczne własności materii, obwody prądu elektrycznego, prąd stały, prąd zmienny, obwody jednofazowe i trójfazowe, źródła prądu stałego – ogniwa, akumulatory i zasady ich użytkowania.

  22,70 zł
 • 28,50 zł

  Książka dla uczniów którzy chcą zdać egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie elektryka lub elektromechanika.Zadania praktyczne uzupełniają cztery testy teoretyczne, opracowane zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi, które dotyczą zarówno przygotowania do zawodu, jak też zagadnień związanych z przedsiębiorczością.

  28,50 zł
 • 18,00 zł

  Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów klasy I technikum elektronicznego, wszystkich specjalności, oraz szkół zasadniczych, wszystkich zawodów grupy elektronicznej. Polecamy go również uczniom liceów profilowanych o profilu elektronicznym.Podano w nim podstawowe wiadomości o wytrzymałości materiałów. Omówiono także konstrukcje mechaniczne stosowane...

  18,00 zł
 • 36,00 zł

  Podręcznik obejmuje materiał przewidziany programem nauczania przedmiotu energoelektronika w zawodzie technik elektryk na poziomie technikum i szkoły policealnej.

  36,00 zł
 • 44,40 zł

  Publikacja jest przeznaczona dla uczniów technikum elektronicznego, specjalność: elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa, zawód technik elektronik.Omówiono w niej elementy nastawcze i urządzenia pomiarowe, przetworniki, wzmacniacze, siłowniki, regulatory stosowane w nowoczesnej automatyce. Scharakteryzowano urządzenia analogowe i cyfrowe,...

  44,40 zł
 • 61,00 zł

  W książce omówiono wiele ważnych kwestii dotyczących sieci elektroenergetycznych i urządzeń elektrycznych niskiego napięcia, ochrony urządzeń przed skutkami zakłóceń, doboru i montażu urządzeń elektrycznych.

  61,00 zł
 • 25,20 zł

  W książce podano aktualną wiedzę o aparatach elektrycznych stosowanych w układach wytwarzania, przesyłu, rozdziału i użytkowania energii elektrycznej. Przystępna forma pytań oraz odpowiedzi ułatwi zapewne czytelnikom przyswojenie wiadomości z tej obszernej dziedziny.

  25,20 zł
 • 23,90 zł

  Podręcznik jest pierwszą częścią trzyczęściowej miniserii zatytułowanej URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE, o tytule szczegółowym ELEMENTY ELEKTRONICZNE. Omówiono w niej i zdefiniowano urządzenia elektroniczne, układ elektroniczny i układ regulacji automatycznej.

  23,90 zł
 • 28,90 zł

  Podręcznik jest drugą częścią trzyczęściwej miniserii zatytułowanej URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE, której tytuł szczegółowy brzmi UKŁADY ELEKTRONICZNE. Omówiono w niej parametry, charakterystyki, zasadę budowy i działania układów elektronicznych, np.: wzmaciaczy, układów przekształcających i generacyjnych:

  28,90 zł
 • 20,00 zł

  Książka stanowi zeszyt ćwiczeń z podstaw elektrotechniki. Zawiera 14 instrukcji do ćwiczeń pomiarowych wykonywanych w pracowni elektrycznej i elektronicznej.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów