ELEKTROTECHNIKA / ENERGETYKA / ELEKTRONIKA

Informacje

Nowe produkty

ELEKTROTECHNIKA / ENERGETYKA / ELEKTRONIKA Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 22,10 zł

  Jest to podręcznik przeznaczony do nauki przedmiotu pracownia energoelektroniczna w technikum elektrycznym o specjalności energoelektronika w kl. IV i V. A przedstawiono w jednolitym układzie zawierającym - wprowadzenie teoretyczne z zakresu podstaw fizycznych zjawisk i działania układów energoelektronicznych i elektronicznych, wykaz wymaganego sprzętu, w...

  22,10 zł
 • 18,00 zł

  Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów klasy I technikum elektronicznego, wszystkich specjalności, oraz szkół zasadniczych, wszystkich zawodów grupy elektronicznej. 

  18,00 zł
 • 61,00 zł

  W książce omówiono wiele ważnych kwestii dotyczących sieci elektroenergetycznych i urządzeń elektrycznych niskiego napięcia, ochrony urządzeń przed skutkami zakłóceń, doboru i montażu urządzeń elektrycznych.

  61,00 zł
 • 23,90 zł

  Podręcznik jest pierwszą częścią trzyczęściowej miniserii zatytułowanej URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE, o tytule szczegółowym ELEMENTY ELEKTRONICZNE. Omówiono w niej i zdefiniowano urządzenia elektroniczne, układ elektroniczny i układ regulacji automatycznej.

  23,90 zł
 • 28,90 zł

  Podręcznik jest drugą częścią trzyczęściwej miniserii zatytułowanej URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE, której tytuł szczegółowy brzmi UKŁADY ELEKTRONICZNE. Omówiono w niej parametry, charakterystyki, zasadę budowy i działania układów elektronicznych, np.: wzmaciaczy, układów przekształcających i generacyjnych:

  28,90 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów