MATEMATYKA

Informacje

MATEMATYKA Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 41,90 zł

  Zbiór artykułów adresowanych do młodzieży szkolnej, nauczycieli, studentów i wszystkich, którym obcowanie z matematyką sprawia przyjemność.

  41,90 zł
 • 18,90 zł

  Zbiór zadań przeznaczony przede wszystkim do pracy na kołach matematycznych dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych o uzdolnieniach matematycznych. Opracowanie to pozwala uczniom zapoznać się z różnymi rodzajami oraz stopniem trudności zadań matematycznych występujących w konkursach matematycznych oraz w rejonowych etapach olimpiad...

  18,90 zł
 • 31,50 zł

  Czym jest matematyka? Odpowiedzieć na to pytanie, szczególnie w kilku zadniach, jest praktycznie niemożliwe. Jednak odpowiedź na pytania co robi matematyk i jak należy zgłębiać matematykę, jest dosyć prosta. Matematyk rozwiązuje zadania. Ucząc się matematyki, uczeń też rozwiązuje zadania. 

  31,50 zł
 • 22,50 zł

  Bukiety matematyczne to niezastąpiona pomoc w przygotowaniu do konkursów matematycznych uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Praca z książką systematycznie rozwija umiejętności analityczne ucznia, oswaja go ze specyfiką zadań konkursowych, a przede wszystkim jest gwarancją sukcesu na samym konkursie.

  22,50 zł
 • 31,50 zł

  Książka ta stanowi drugą część zbioru zadań z matematyki elementarnej. Składa się z pięciu rozdziałów: nierówności, geometria, trygonometria, analiza, funkcje. Głównym celem tego zbioru jest przedstawienie podstawowych idei matematyki elementarnej poprzez specjalnie dobrane i pogrupowane zadania. 

  31,50 zł
 • 30,00 zł

  Zbiór jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy przygotowują się do olimpiad i konkursów matematycznych.Tematyka zadań obejmuje treści z podstawy programowej gimnazjum oraz rozszerzenia z uwzględnieniem zagadnień pojawiających się w różnych konkursach matematycznych.Zadania mają dość zróżnicowany stopień trudności.

  30,00 zł
 • 42,00 zł

  Książka adresowana jest do wszystkich osób interesujących się matematyką.Szczególnie do uczniów przygotowujących się do olimpiady (OM, OMG)oraz osób prowadzących kółka olimpijskie.

  42,00 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów