HISTORIA

Informacje

HISTORIA Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 14,40 zł

  Opracowanie dydaktyczne .Wybór źródeł Historia . Czasy nowożytne do 1815 dla klasy II gimnazjum

  14,40 zł
 • 14,70 zł

  Niniejszy wybór źródeł przeznaczony jest do nauczania historii w klasie I gimnazjum, jako materiał uzupełniający do podręcznika T. Jasińskiego Starożytność. Średniowiecze, w ramach programu nauczania historii w gimnazjum.

  14,70 zł
 • 18,90 zł

  Zestaw map konturowych zaopatrzonych w polecenia, pomocnych przy powtarzaniu wiadomości z zakresu historii. Podczas nauki historii bardzo ważne jest nie tylko poznawanie faktów oraz ich przyczyn i skutków, ale także dokładne umieszczenie ich w czasie "i w przestrzeni".

  18,90 zł
 • 21,00 zł

  Nauczanie zintegrowane to nie tylko realizacja ścieżek między przedmiotowych, lecz także wiązanie treści różnych przedmiotów. Książka wskazuje możliwości współpracy polonisty i historyka w gimnazjum oraz liceum.

  21,00 zł
 • 24,20 zł

  Podręcznik uwzględnia wszystkie elementy, które w myśl Podstawy programowej składają się na humanistyczne ścieżki międzyprzedmiotowe w gimnazjum (edukacjaregionalna - dziedzictwo kulturowe w regionie, edukacja europejska, kultura polska na tle tradycji śródziemnomorskiej, edukacja czytelnicza i medialna oraz edukacja filozoficzna). Korzystając z książki,...

  24,20 zł
 • 10,50 zł

  Autorzy omawiają koncepcję realizacji treści z zakresu humanistycznych ścieżek międzyprzedmiotowych w gimnazjum wymienionych w Podstawie programowej. Zasadniczą część publikacji stanowią scenariusze lekcji zintegrowanych. Całość dopełniają zadania (wraz z kluczem) do tekstów zamieszczonych w podręcznikuŚcieżki Europy. Źródła naszej cywilizacji oraz...

  10,50 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów