Główna

Informacje

Nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Antologia bajek baśni legend i opowiadań z zadaniami Zobacz większe

Antologia bajek baśni legend i opowiadań z zadaniami

Nowy produkt

Przemyślany, pięknie ilustrowany dobór zaopatrzonych w ćwiczenia bajek które mogą być punktem wyjścia do refleksji i dyskusji nie tylko w warunkach szkolnych, ale również posłużyć mogą rodzicom do rozmów z własnymi dziećmi jest wartościową pozycją, która przybliżać będzie tradycyjny, baśniowy świat kolejnym pokoleniom czytelników w różnym wieku. 

Więcej szczegółów

46,00 zł brutto

Opis

Autor:Anna Dunin-Dudkowska, Agnieszka Trześniewska-Nowak
ISBN:978-832-279-40-67
Stron:190
Wymiary:297x210
Oprawa:miękka
Data wydania:2020
WydawnictwoUMCS

Więcej informacji

Może być wykorzystywana jako pomoc dydaktyczna, ale też zainteresuje z pewnością wielu filologów, badaczy literatury dziecięcej, kulturoznawców, a także rodziców, którzy świadomie dobierają lektury, by czytać lub polecać je swoim dzieciom.
Dobór bajek jest ciekawy i różnorodny zarówno językowo, jak i tematycznie reprezentatywny. Wpisanie bajek w ramy dyskusji nad zaproponowanymi aktualnymi i uniwersalnymi tematami jest pomysłem dobrym i oryginalnym. Podkreślić należy, że książka jest pozycją cenną. W czasach gdy coraz więcej książek pochodzących z różnych części świata a przeznaczonych dla młodych czytelników trafia na polski rynek jest również pozycją ważną.