BUDOWNICTWO

Informacje

BUDOWNICTWO Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 21 - 33 z 33 elementów
 • 24,20 zł

  W książce zebrano w sposób zwięzły wiadomości niezbędne w nauce zawodu tynkarza.Książka adresowana jest do osób dorosłych, uczestników odpowiednich kursów, a także do osób chcących samodzielnie zdobyć niezbędne kwalifikacje do wykonywania robót tynkarskich.

  24,20 zł
 • 28,40 zł

  W książce zebrano podstawowe wiadomości dotyczące wykonywania robót posadzkarskich. Książka jest przeznaczona dla osób dorosłych pragnących zdobyć zawód posadzkarza w drodze samokształcenia bądź uczęszczających na odpowiednie kursy. Może być ona wykorzystana przez uczniów szkół zawodowych budowlanych.

  28,40 zł
 • 30,50 zł

  Książka zawiera informacje dotyczące docieplania budynków mieszkalnych. Opisuje szczegółowo czynności związane z wykonaniem docieplenia ściany w metodzie BSO (lekkiej mokrej).

  30,50 zł
 • 24,20 zł

  W książce zebrano wiadomości na temat materiałów, narzędzi i urządzeń oraz technologii stosowanych w brukarstwie.

  24,20 zł
 • 99,00 zł

  W nowej edycji poradnika podano aktualną wiedzę techniczną niezbędą majstrom budowlanym.

  99,00 zł
 • 41,00 zł

  Książka zawiera podstawy chłodnictwa i klimatyzacji. Wiadomości teoretyczne są podane w bardzo skondensowanej formie. Główny nacisk położono na opis czynników i układów technicznych wykorzystywanych w urządzeniach służących do obniżania temperatury.

  41,00 zł
 • 61,00 zł

  W książce omówiono wiele ważnych kwestii dotyczących sieci elektroenergetycznych i urządzeń elektrycznych niskiego napięcia, ochrony urządzeń przed skutkami zakłóceń, doboru i montażu urządzeń elektrycznych.

  61,00 zł
 • 31,50 zł

  W książce przedstawiono ważniejsze przepisy dotyczące budowy i eksploatacji urządzeń technicznych objętych dozorem technicznym oraz omówiono rodzaje dźwigów, ich budowę, a także zasady bezpiecznej eksploatacji.

  31,50 zł
 • 99,00 zł

  Książka stanowi pierwszą część nowego 5-tomowego wydania monografii pt. BUDOWNICTWO OGÓLNE, w którym uwzględniono zmiany, jakie w ostatnich latach dokonały się w budownictwie. Poszczególne działy napisali specjaliści z wielu dziedzin budownictwa. Tom pierwszy zawiera wiadomości na temat materiałów i wyrobów budowlanych, ich właściwości i zastosowania....

  99,00 zł
 • 93,50 zł

  W książce wiadomości obejmują podstawy fizyki materiałów budowlanych, zagadnienia cieplno-wilgotnościowe przegród budowlanych, mikroklimat wnętrz, termoizolację budynków, ogrzewanie, wentylację i klimatyzację, światło w pomieszczeniach, akustykę budowlaną, bezpieczeństwo pożarowe budynków, ochronę przed szkodliwymi wpływami fizykochemicznymi oraz wilgocią...

  93,50 zł
 • 99,00 zł

  W tej części opracowania z cyklu Budownictwo ogólne omówiono m.in. fundamenty, ściany, stropy, dachy, elementy komunikacji pionowej. Przedstawiono zasady architektonicznego i konstrukcyjnego projektowania budynków i ich elementów z różnych materiałów – żelbetu, stali, drewna itp. Omówiono też zagadnienia dotyczące niezawodności konstrukcji.Książka jest...

  99,00 zł
 • 99,00 zł

  W kolejnym tomie z cyklu Budownictwo ogólne przedstawiono różne rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe stosowane przy wznoszeniu obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych itp. Zaprezentowano zarówno systemy jak i tradycyjne metody budowy.

  99,00 zł
 • 39,90 zł

  Podręcznik przeznaczony dla uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzietechnik budownictwa.Z podręcznika mogą korzystać osoby zdobywające kwalifikacje zawodowe w ramach różnych form kształcenia pozaszkolnego oraz osoby zajmujące się działalnością praktyczną w dziedzinie budownictwa. Materiał podzielono na dwie części.

  39,90 zł
Pokazuje 21 - 33 z 33 elementów